Posłuchaj podcastu:
Odcinek 3: Czy bierzesz odpowiedzialność za to, co dajesz innym?

Czy w Twojej firmie jest przestrzeń dla otwartej komunikacji? Czy umiesz słuchać? Czy umiesz mówić o swoich błędach i przyjąć informacje o czyichś? Czy umiesz komunikować wprost tak, by nie zepsuć relacji? 

W tym odcinku mówimy o tym jak ważna w realizacji zadań menedżera jest komunikacja wprost i czego naprawdę uczy szkolenie Interactifs. Czy da się tego szybko nauczyć i jaki to ma wpływ na poczucie satysfakcji i spełnienia w pracy. Co może zmienić w funkcjonowaniu firmy otwarta komunikacja i co znaczy ufać sobie? 

Z Partnerem i Trenerką Interactifs Polska - Anną Krysiak, od wielu lat na stanowiskach menedżerskich i zarządczych - również na arenie międzynarodowej - rozmawia Magdalena Chojnacka - Greslé. 


Wieloletnie doświadczenie korporacyjne w zakresie wewnętrznych programów mentoringowych i coachingowych dla menedżerów, mediacje biznesowe, które polegają na udrażnianiu komunikacji wokół wspólnych celów - to solidna baza dla trenera komunikacji. 

W rozmowie z Magdaleną Chojnacką - Greslé, Grażyna Jaworska - Piotrowska opowiada o tym, co sprawiło, że zajęła się szkoleniami Interactifs, co może zmienić konfrontacja z pytaniami, na które unikamy odpowiedzi, dlaczego tak ważne jest nazywanie emocji i wyznaczanie celów rozmowy i co to właściwie jest autentyczność. 

Posłuchaj kolejnego odcinka Mówię Wprost, w którym Grażyna Jaworska - Piotrowska, Mentorka i Coach Biznesowy, Mediatorka Biznesowa, Prezes Fundacji BMCF oraz Trenerka Interactifs opowiada o tym, jak odnalazła w sobie odwagę do działania, siłę i poczucie misji do dawania ludziom szansy do odnalezienia nowej jakości życia. 


Dyscyplina Interactifs okiem inżyniera, to komplet narzędzi, który odpowiednio użyty zmienia jakość życia pracowników, menedżerów, a w konsekwencji całych firm. 

W tym odcinku podcastu Mówię Wprost Tomasz Latała- Golisz opowiada o swojej karierze menedżerskiej, kulturze komunikacji i zależności, pomiędzy poczuciem sprawczości i decyzyjności a satysfakcją wszystkich zaangażowanych w życie firmy. 

Wieloletni staż na stanowiskach menedżerskich i dyrektorskich w firmach w Polsce i na arenie międzynarodowej, głównie związanych z branżą motoryzacyjną, wygląda jak pasmo sukcesów. Tymczasem w rozmowie Tomasza Latały - Golisza, trenera Interactifs Polska z Magdaleną Chojnacką- Greslé dowiadujemy się, że najwięcej satysfakcji można czerpać z obserwacji tego, jak rozwijają się inni. Jak tego dokonać?
Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym, co robimy:

Podczas szkoleń stacjonarnych i on- line dzięki formule warsztatów,  przekażemy Ci narzędzia i zasady, które pozwalają uniknąć przekonywania innych do określonego postępowania bez rezygnowania z zamierzonego celu. W sercu biznesu stawiamy dobre, zdrowe relacje. 

Przydatne informacje:

Sezon 2

Tłumacz przysięgły pracujący m.in. w sądach
 i innych instytucjach rozstrzygających spory, jak nikt inny ma styczność ze sprawami, u podstaw których leży nieumiejętna komunikacja stron. Ma on na co dzień okazję doświadczać mocy słów - które mogą budować i leczyć, ale też psuć i szkodzić relacjom.

Czy praca nad komunikacją może być przygodą? Jakie cechy wykształca dyscyplina Interactifs?

W kolejnym odcinku podcastu, mówimy o szkoleniu, jego efektach i przedstawiamy trenerkę dyscypliny Interactifs Emilię Gietka-Wachowską. Co ją napędza w pracy?

Posłuchaj kolejnego odcinka podcastu, w którym z Emilią Gietka- Wachowską, trenerką Interactifs Polska, tłumaczem przysięgłym języka- francuskiego rozmawia Magdalena Chojnacka - Greslé.


Odcinek 1: Każdy z nas jest Ameryką!

Posłuchaj podcastu
Odcinek 1: Każdy z nas jest Ameryką!

Odcinek 2: Dlaczego ludzie odchodzą z pracy?

Posłuchaj podcastu: 
Odcinek 2: Dlaczego ludzie odchodzą z pracy ?

Odcinek 3: Czy bierzesz odpowiedzialność za to, co dajesz innym?

Odcinek 4: Jakie narzędzia pomogą Ci rozwijać pracowników?

Posłuchaj podcastu:
Odcinek 4: Jakie narzędzia pomogą Ci rozwijać pracowników?

Odcinek 5: Po co wchodzić do labiryntu?

Mówienie wprost jest najzdrowsze dla każdej relacji - niezależnie kto jest naszym rozmówcą. To, czego chcemy od drugiej osoby w rozmowie, powinno zostać zakomunikowane na samym jej początku - ważne, by ten cel samemu sobie określić. Wbrew pozorom, nie ucierpi na tym zaufanie, a z kolei jego brak powoduje powstawanie blokad, przez które ciężko przejść. Kluczenie po labiryncie nie służy ani nam w osiąganiu celu, ani relacji...

Z Anną Krysiak, Partnerem Interactifs Polska oraz Trenerką dyscypliny Interactifs rozmawia Magdalena Chojnacka - Greslé
Pytania otwarte i rozmowa o przyszłości - to klucz do konstruktywnej i efektywnej komunikacji. Rozmowa o przeszłości właściwie nic nie wnosi, bo często jest odbierana jak rozliczanie lub reprymenda, ponadto przeszłości nie można już zmienić. Kluczem jest słuchanie - jak zadawać pytania, jak słuchać - o tym w najnowszym odcinku w rozmowie z Magdaleną Chojnacka - Greslé opowiada Tomasz Latała-Golisz - trener dyscypliny Interactifs.Posłuchaj podcastu:
Odcinek 5: Po co wchodzić do labiryntu?

Posłuchaj podcastu:
Odcinek 6: Jak słuchać, by chcieli mowić?

Odcinek 6: Jak słuchać, by chcieli mówić?

Odcinek 7: Czy prostota może oczarować?

Niejeden z nas, zwłaszcza, gdy mamy już na koncie jakieś znaczne życiowe osiągnięcia, uważa, że bardzo dobrze się komunikuje. Skoro osiągamy cele, to pewnie tak jest, ale... czy zawsze zwracamy uwagę na to, jaki jest koszt osobisty? Metoda Interactifs, polegająca na przerobieniu naszych case'ów podczas warsztatów, często weryfikuje nasze postawy i zmienia nasz sposób bycia i życia - nie tylko na gruncie zawodowym. Szkolenie oferuje nową jakość życia, bo kluczem do tego, by przyciągać odpowiednich ludzi i osiągać cele jest to, by być sobą, a bycie sobą to spójność i prostota. O tym, z prezeską Interactifs Polska Anną Romaniecką - Mankiewicz rozmawia Magdalena Chojnacka - GresléRozmowa to podstawowe narzędzie, które służy budowaniu relacji. Warto więc umieć rozmawiać, bo od jakości komunikacji zależy często nasz sukces w życiu zawodowym. Jak więc sprawić, by inni chcieli wchodzić z nami w interakcję? 

Kluczem jest równowaga, bo ta równowaga jest znakiem szacunku dla rozmówcy, ale też szacunku dla nas samych. Brak równowagi sprawia, że jedna strona czuje się zdominowana i umniejszona. Jakie są więc właściwe proporcje i jak je osiągnąć? 

O tym w rozmowie z Magdaleną Chojnacką - Greslé opowiada Anna Romaniecka - Mankiewicz - Prezeska Interactifs Polska oraz Trenerka. Posłuchaj podcastu:
Odcinek 7: Czy prostota może oczarować?

Posłuchaj podcastu:
Odcinek 8: Czy słuchając tracisz czas?

Odcinek 8: Czy słuchając tracisz czas?

Odcinek 9: Jak wyjść z impasu podczas ważnej rozmowy?

Posłuchaj podcastu:
Odcinek 9: Jak wyjść z impasu podczas ważnej rozmowy?

Posłuchaj podcastu:
Odcinek 10: odwaga to klucz do równowagi

Są takie typy osobowości, które powodują w nas lęk przed konfrontacją. Blokujemy się albo z obawy przed czyjąś agresywną reakcją, bądź, że sami będziemy mieli trudność z utrzymaniem gniewu - i języka- na wodzy. A przecież w sytuacjach zawodowych może to bezpośrednio wpłynąć na pogorszenie naszej życiowej sytuacji. 

Dlatego dobrze jest takie trudne sytuacje móc przećwiczyć z kimś doświadczonym i dobrze nastawionym - jak przed życzliwym lustrem, z kimś, kto mimo emocji, które mogą się pojawić, pokaże nam ścieżkę wyjścia z impasu. Taką szansę daje praktyczne szkolenie Interactifs Polska. 

O tym, jak to działa, w rozmowie z Magdaleną Chojnacką - Greslé, opowiada Anna Romaniecka - Mankiewicz, prezeska i trenerka Interactifs Polska. 


Od odwagi wszystko się zaczyna. To ona pozwala na robienie tego, co powinno zostać powiedziane wtedy, gdy musimy o siebie zawalczyć. Gdy już się na nią zdobędziemy, a przestaniemy słuchać swoich obaw przed czyjąś reakcją, potrafi nas ona wyzwolić i uskrzydlić. Dużo łatwiej się na nią zdobyć, gdy jesteśmy przygotowani i to właśnie w tym pomagają szkolenia Interactifs. 

O odwadze z Emilią Gietka-Wachowską rozmawia Magdalena Chojnacka- Greslé. 
Odcinek 10: Odwaga, to klucz do równowagi.