Posłuchaj podcastu:
Odcinek 3: Czy bierzesz odpowiedzialność za to, co dajesz innym?

Czy w Twojej firmie jest przestrzeń dla otwartej komunikacji? Czy umiesz słuchać? Czy umiesz mówić o swoich błędach i przyjąć informacje o czyichś? Czy umiesz komunikować wprost tak, by nie zepsuć relacji? 

W tym odcinku mówimy o tym jak ważna w realizacji zadań menedżera jest komunikacja wprost i czego naprawdę uczy szkolenie Interactifs. Czy da się tego szybko nauczyć i jaki to ma wpływ na poczucie satysfakcji i spełnienia w pracy. Co może zmienić w funkcjonowaniu firmy otwarta komunikacja i co znaczy ufać sobie? 

Z Partnerem i Trenerką Interactifs Polska - Anną Krysiak, od wielu lat na stanowiskach menedżerskich i zarządczych - również na arenie międzynarodowej - rozmawia Magdalena Chojnacka - Greslé. 


Wieloletnie doświadczenie korporacyjne w zakresie wewnętrznych programów mentoringowych i coachingowych dla menedżerów, mediacje biznesowe, które polegają na udrażnianiu komunikacji wokół wspólnych celów - to solidna baza dla trenera komunikacji. 

W rozmowie z Magdaleną Chojnacką - Greslé, Grażyna Jaworska - Piotrowska opowiada o tym, co sprawiło, że zajęła się szkoleniami Interactifs, co może zmienić konfrontacja z pytaniami, na które unikamy odpowiedzi, dlaczego tak ważne jest nazywanie emocji i wyznaczanie celów rozmowy i co to właściwie jest autentyczność. 

Posłuchaj kolejnego odcinka Mówię Wprost, w którym Grażyna Jaworska - Piotrowska, Mentorka i Coach Biznesowy, Mediatorka Biznesowa, Prezes Fundacji BMCF oraz Trenerka Interactifs opowiada o tym, jak odnalazła w sobie odwagę do działania, siłę i poczucie misji do dawania ludziom szansy do odnalezienia nowej jakości życia. 


Dyscyplina Interactifs okiem inżyniera, to komplet narzędzi, który odpowiednio użyty zmienia jakość życia pracowników, menedżerów, a w konsekwencji całych firm. 

W tym odcinku podcastu Mówię Wprost Tomasz Latała- Golisz opowiada o swojej karierze menedżerskiej, kulturze komunikacji i zależności, pomiędzy poczuciem sprawczości i decyzyjności a satysfakcją wszystkich zaangażowanych w życie firmy. 

Wieloletni staż na stanowiskach menedżerskich i dyrektorskich w firmach w Polsce i na arenie międzynarodowej, głównie związanych z branżą motoryzacyjną, wygląda jak pasmo sukcesów. Tymczasem w rozmowie Tomasza Latały - Golisza, trenera Interactifs Polska z Magdaleną Chojnacką- Greslé dowiadujemy się, że najwięcej satysfakcji można czerpać z obserwacji tego, jak rozwijają się inni. Jak tego dokonać?
Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym, co robimy:

Podczas szkoleń stacjonarnych i on- line dzięki formule warsztatów,  przekażemy Ci narzędzia i zasady, które pozwalają uniknąć przekonywania innych do określonego postępowania bez rezygnowania z zamierzonego celu. W sercu biznesu stawiamy dobre, zdrowe relacje. 

Przydatne informacje:

Sezon 2

Tłumacz przysięgły pracujący m.in. w sądach
 i innych instytucjach rozstrzygających spory, jak nikt inny ma styczność ze sprawami, u podstaw których leży nieumiejętna komunikacja stron. Ma on na co dzień okazję doświadczać mocy słów - które mogą budować i leczyć, ale też psuć i szkodzić relacjom.

Czy praca nad komunikacją może być przygodą? Jakie cechy wykształca dyscyplina Interactifs?

W kolejnym odcinku podcastu, mówimy o szkoleniu, jego efektach i przedstawiamy trenerkę dyscypliny Interactifs Emilię Gietka-Wachowską. Co ją napędza w pracy?

Posłuchaj kolejnego odcinka podcastu, w którym z Emilią Gietka- Wachowską, trenerką Interactifs Polska, tłumaczem przysięgłym języka- francuskiego rozmawia Magdalena Chojnacka - Greslé.


Odcinek 1: Każdy z nas jest Ameryką!

Posłuchaj podcastu
Odcinek 1: Każdy z nas jest Ameryką!

Odcinek 2: Dlaczego ludzie odchodzą z pracy?

Posłuchaj podcastu: 
Odcinek 2: Dlaczego ludzie odchodzą z pracy ?

Odcinek 3: Czy bierzesz odpowiedzialność za to, co dajesz innym?

Odcinek 4: Jakie narzędzia pomogą Ci rozwijać pracowników?

Posłuchaj podcastu:
Odcinek 4: Jakie narzędzia pomogą Ci rozwijać pracowników?

Odcinek 5: Po co wchodzić do labiryntu?

Mówienie wprost jest najzdrowsze dla każdej relacji - niezależnie kto jest naszym rozmówcą. To, czego chcemy od drugiej osoby w rozmowie, powinno zostać zakomunikowane na samym jej początku - ważne, by ten cel samemu sobie określić. Wbrew pozorom, nie ucierpi na tym zaufanie, a z kolei jego brak powoduje powstawanie blokad, przez które ciężko przejść. Kluczenie po labiryncie nie służy ani nam w osiąganiu celu, ani relacji...

Z Anną Krysiak, Partnerem Interactifs Polska oraz Trenerką dyscypliny Interactifs rozmawia Magdalena Chojnacka - Greslé
Pytania otwarte i rozmowa o przyszłości - to klucz do konstruktywnej i efektywnej komunikacji. Rozmowa o przeszłości właściwie nic nie wnosi, bo często jest odbierana jak rozliczanie lub reprymenda, ponadto przeszłości nie można już zmienić. Kluczem jest słuchanie - jak zadawać pytania, jak słuchać - o tym w najnowszym odcinku w rozmowie z Magdaleną Chojnacka - Greslé opowiada Tomasz Latała-Golisz - trener dyscypliny Interactifs.Posłuchaj podcastu:
Odcinek 5: Po co wchodzić do labiryntu?

Posłuchaj podcastu:
Odcinek 6: Jak słuchać, by chcieli mówić?

Odcinek 6: Jak słuchać, by chcieli mówić?