Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym, co robimy:

Podczas szkoleń stacjonarnych i on- line dzięki formule warsztatów,  przekażemy Ci narzędzia i zasady, które pozwalają uniknąć przekonywania innych do określonego postępowania bez rezygnowania z zamierzonego celu. W sercu biznesu stawiamy dobre, zdrowe relacje. 

Przydatne informacje:

Podcast Mówię Wprost

Podcast o tym, jak wywierać wpływ bez manipulacji. Jak oszczędzić czas, zyskać skuteczność i poprawić relacje dzięki komunikacji.

Dostępny na:

 

 

 

Odcinek 1.  Dlaczego warto mówić od "ja"?

Co się zmieni, gdy nie będziemy mówić "bo ty..." lub "dlaczego ty...".Dobra komunikacja to podstawa udanych relacji, a dobre relacje to podstawa w biznesie. Posłuchaj rozmowy z ekspertem z dziedziny komunikacji, Trenerem i Prezes firmy Interactifs Polska, Anną Romaniecką Mankiewicz.

Odcinek 1

Odcinek 2

Odcinek 3

Odcinek 2. Czerwony czy zielony? - jak zjednać sobie rozmówcę niezależnie od tego, czy umiemy określić jego kolor w Insights

Szkolenia Insights opracowane przez amerykańską firmę TTI wspomagają menedżerów na całym świecie w ich pracy. Uczą jak określać osobowości rozmówców i dzięki skategoryzowaniu ich wg. kolorów, pozwalają szybciej osiągać zamierzony efekt. Sprawy komplikują się, gdy nie jesteśmy pewni naszej diagnozy. Jak osiągnąć zamierzony cel rozmowy mimo tego?  

Odcinek 3. Rozmowa wprost - bez domysłów i spekulacji

Odcinek 4. 100% Anki w Ance...

Odcinek 5. Lean Coomunication czyli Lean Management w relacjach

Czasem zdarza się, że zastanawiasz się, co oznaczają zachowania lub słowa Twojego rozmówcy.
Tymczasem próby szybkiej interpretacji mogą w rezultacie utrudnić rozmowę, bo budujemy bariery.
Twój rozmówca wie, co naprawdę ma na myśli - o tym jak zadawać pytania, by uniknąć błędnej interpretacji w 3. odcinku podcastu Mówię Wprost opowiada Trener Komunikacji Anna Romaniecka - Mankiewicz.

Odcinek 4

Odcinek 5

Odcinek 6

Odcinek 7

Odcinek 8

Odcinek 9

Czy chciałabyś/ chciałbyś móc powiedzieć o sobie: jestem autentyczna/y, jestem mocna/y? Co się zmienia, gdy zaczniesz mówić wprost, co znaczy być w 100% sobą i od  czego się to wszystko zaczęło - opowiada Anna Romaniecka, zawodowo związana z branżą handlową od ponad 20 lat (m.in. IKEA, Leroy Merlin) a połowę tego czasu pracowała na stanowiskach zarządczych.  Suma doświadczeń zawodowych jest solidną podstawą, z  której korzysta od 8 lat jako pierwszy w Polsce certyfikowany trener Interactifs.

Jednocześnie, jako Dyrektor  Zarządzający, założyła i prowadzi od 2015 r. polski oddział firmy.  Propaguje świadome zachowania werbalne, których uczy Interactifs - ich  olbrzymi wpływ na skuteczność biznesową i jakość relacji zawodowych.

W tym odcinku dowiesz się na czym polega Lean Communication, jak używać argumentów, by były wysłuchane, a nawet jak nie używać ich wcale, by osiągnąć zamierzony efekt. Rozmowa z Panią Anną Romaniecką - Mankiewicz ja zwykle przynosi sporą dawkę wiedzy o tym, jak się komunikować efektywnie, równocześnie budując relacje.  

Odcinek 6. Oddaj pingwinie jajo, czyli pokaż siłę w rozmowie

Czyjś komentarz lub mina spowodował kiedyś, że poczułaś/eś się jak "sparaliżowana/y"? Taka sytuacja zdarza się prawie każdemu od czasu do czasu...

Być może boisz się wtedy zapytać o to, co to oznacza i jak masz to interpretować, a tym samym pogrążasz się, gubisz wątek... 

Co ta sytuacja ma wspólnego z pingwinim jajem i dlaczego warto jak najszybciej przekazać je temu, kto nas nim obarczył mówi Anna Romaniecka - Mankiewicz.

Odcinek 7. "Dlaczego nie?"

Pytania otwarte to silnik rozmowy, jednak niektóre pytania nie służą temu, by podążać do celu najkrótszą drogą. 

W najnowszym podcaście, o tym dlaczego nie zawsze mądrze jest pytać "dlaczego", a szczególnie lepiej unikać pytania "dlaczego nie", co to jest rozmowa progresywna i jak zaangażować rozmówcę - z Anną Romaniecką - Mankiewicz  - trenerką komunikacji i Prezes Interactifs Polska rozmawia Magdalena Chojnacka - Greslé

Odcinek 8. Cena chleba a charyzma

W najnowszym podcaście o różnicy między tym, jak komunikują się dzieci i dorośli, odwadze, by przyznać się do błędu, czy chociażby wyrazić jednoznacznie swoje stanowisko, o cenie chleba -  i jak to wszystko się ma do charyzmy - z Anną Romaniecką - Mankiewicz rozmawia Magdalena Chojnacka - Greslé

Odcinek 9. Feedback czy feedforward - czyli jaki efekt daje reprymenda

Dla zarządzających zespołem lub projektami, egzekwowanie zadań może być dużym wyzwaniem. Czy, gdy coś nie działa, jest czas na cos skuteczniejszego, niż reprymenda? Co to jest wywieranie wpływu i jaki efekt daje feedback - z Anną Romaniecką - Mankiewicz, Trenerką Komunikacji i Prezeską Interactifs Polska rozmawia Magdalena Chojnacka - Greslé