Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym, co robimy:

Podczas szkoleń stacjonarnych i on- line dzięki formule warsztatów,  przekażemy Ci narzędzia i zasady, które pozwalają uniknąć przekonywania innych do określonego postępowania bez rezygnowania z zamierzonego celu. W sercu biznesu stawiamy dobre, zdrowe relacje. 

Przydatne informacje:

Podcast Mówię Wprost

Podcast o tym, jak wywierać wpływ bez manipulacji. Jak oszczędzić czas, zyskać skuteczność i poprawić relacje dzięki komunikacji.

Dostępny na:

 

 

 

Odcinek 1.  Dlaczego warto mówić od "ja"?

Co się zmieni, gdy nie będziemy mówić "bo ty..." lub "dlaczego ty...".Dobra komunikacja to podstawa udanych relacji, a dobre relacje to podstawa w biznesie. Posłuchaj rozmowy z ekspertem z dziedziny komunikacji, Trenerem i Prezes firmy Interactifs Polska, Anną Romaniecką Mankiewicz.

Odcinek 1

Odcinek 2

Odcinek 2. Czerwony czy zielony? - jak zjednać sobie rozmówcę niezależnie od tego, czy umiemy określić jego kolor w Insights

TSzkolenia Insights opracowane przez amerykańską firmę TTI wspomagają menedżerów na całym świecie w ich pracy. Uczą jak określać osobowości rozmówców i dzięki skategoryzowaniu ich wg. kolorów, pozwalają szybciej osiągać zamierzony efekt. Sprawy komplikują się, gdy nie jesteśmy pewni naszej diagnozy. Jak osiągnąć zamierzony cel rozmowy mimo tego?