Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o tym, co robimy:

Podczas szkoleń stacjonarnych i on- line dzięki formule warsztatów,  przekażemy Ci narzędzia i zasady, które pozwalają uniknąć przekonywania innych do określonego postępowania bez rezygnowania z zamierzonego celu. W sercu biznesu stawiamy dobre, zdrowe relacje. 

Przydatne informacje:

O Autorze

Autorem książki jest Alan H. Palmer. Podejście opisane w książce Mówię Wprost wywodzi się bezpośrednio z koncepcji zwanej Dyscypliną Interactifs (The Interactifs Discipline©). Służy ono skuteczniejszemu radzeniu sobie w relacjach z innymi ludźmi. Dzięki zastosowaniu opisanych tu reguł i narzędzi spotkania są krótsze, bardziej produktywne, wyniki są osiągane szybciej i mają bardziej pozytywny wpływ na relacje.  Koncepcję tę opracował Philippe de Lapoyade.

Clément Toulemonde wniósł wiele w samym procesie pisania. Przedstawił on też wiele sugestii, które zostały włączone do tekstu, pomógł w szybszym rozwiązaniu niektórych zawiłych problemów strukturalnych i pilnował, by książka zawsze dokładnie odzwierciedlała dyscyplinę Interactifs.

Alan H. Palmer urodził się w Londynie. Kształcił się w Oksfordzie i INSEAD, a większość swojej kariery spędził pracując dla międzynarodowych agencji reklamowych w Londynie i Paryżu. Po raz pierwszy zetknął się z Interactifs w 2004 roku i od razu przekonał się o skuteczności podejścia firmy, możliwości zastosowania go ponad granicami kraju oraz o jego realnych możliwościach, by na swój skromny sposób, przyczyniać się do tego, by ludzie byli szczęśliwsi.

Następnie dołączył do firmy, aby prowadzić programy szkoleniowe i pomagać rozwijać działalność Interactifs na całym świecie, w szczególności w Wielkiej Brytanii. Regularnie prowadzi seminaria w Wielkiej Brytanii, ale robił to również we Francji, Holandii, Polsce, Hiszpanii, Szwajcarii, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Chinach. Alan jest żonaty, ma troje dzieci i mieszka w pobliżu Fontainebleau, a swój czas zawodowy dzieli między Londyn i Paryż. Można się z nim skontaktować pod adresem http://www.interactifs.com

Philippe de Lapoyade urodził się w Sainte Foy la Grande w południowo-zachodniej Francji. Wczesną część swojej kariery spędził, pracując na stanowiskach sprzedażowych i kierowniczych w wiodących firmach działających w obszarze dóbr konsumpcyjnych. Był tam odpowiedzialny za wydawanie dużych sum pieniędzy swoich pracodawców na szkolenia w zakresie sprzedaży i zarządzania. Były aspekty tych programów, które mu się podobały - ale wiele z nich nie, zwłaszcza nacisk na nieuświadomioną  manipulację i uproszczoną psychologię. będąc z natury ciekawym, postawił sobie za zadanie opracowanie czegoś prostszego, bardziej efektywnego i nadającego się do zastosowania z czystszym sumieniem. To, co opracował, zostało opisane w tej własnie ksiązce. Założył firmę Interactifs (www.interactifs.com) w 1989 roku, aby propagować swoje podejście wśród firm i organizacji. Obecnie współpracuje z nim około 80 trenerów, którzy prowadza szkolenia dla instytucji finansowych , firm motoryzacyjnych, form doradczych, branż usługowych, producentów, oraz w szkołach biznesowych. Firma rowadzi szkolenia w 10 różnych językach (angielskim, francuskim, niemieckim, włoski, hiszpańskim, holenderskim, portugalskim, czeskim, rumuńskim i tureckim) i pracowała w ponad 20 krajach. Philippe jest żonaty, ma pięcioro dzieci, a swój czas dzieli między Paryżem,  a Sainte Foy la Grande. Można się z nim skontaktować pod adresem www.interactifs. com. 

Clément Toulemonde urodził się w Paryżu, ale dzieciństwo spędził w Nowej Zelandii, Korei Południowej, Maroku i Australii. Uzyskał tytuły licencjata i magistra na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii w Sydney. Po ukończeniu studiów pracował jako konsultant ds. Zarządzania, początkowo w Australii, a następnie we Francji. Jako menadżer w Paryżu po raz pierwszy zetknął się z Interactifs, gdy uczestniczył w seminarium - i w bardzo krótkim czasie zdecydował się sam dołączyć do firmy. Obecnie jest partnerem w Interactifs i odpowiada za rozwój Grupy w świecie anglojęzycznym oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Regularnie prowadzi seminaria (podobnie jak cała kadra kierownicza Interactifs) w języku francuskim i angielskim dla wielu głównych klientów firmy. Clément mieszka z żoną i bliźniakami na południu Francji. Można się z nim skontaktować pod adresem http://www.interactifs.com